PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ BRNO

HLÍDANÉ PARKOVÁNÍ?

Postaráme se o Váš vůz při Vaší dovolené. Postačí jediné: sjednejte si s námi parkování a s vozem se dostavte na parkoviště včas, abyste vše v pohodě stihli.

Po dobu Vaší nepřítomnosti bude o vozidlo řádně postaráno. Nyní akčně nabízíme vysátí interiéru. Dále si u nás v autoservisu můžete nechat Váš vůz zkontrolovat i opravit, náš proškolený personál je Vám k dispozici.

PROČ U NÁS?

BEZPEČÍ    fyzická ostraha 24 hodin 7 dní v týdnu

RYCHLOST     dopravíme Vás ZDARMA k odletu, po návratu Vás dovezeme k Vašemu autu

POHODLÍ    on-line rezervace, platba při předání vozu

POJIŠTĚNÍ    pojištění Vašeho vozu je v ceně

JISTOTA    buďte na parkovišti dvě a půl hodiny před Vaším odletem! Ostatní je na nás!

JAK VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB?

Stačí vyplnit údaje v objednávkovém formuláři, na základě kterého Vám obratem na Váš e-mail nebo tel. číslo zašleme potvrzení objednávky.

Poté stáčí ve Vámi určený termín přijet do naší společnosti, kde se na Vás budeme těšit. V ceně parkování je ZDARMA odvoz na letiště a bezpečný návrat k Vašemu vozu. V případě zajištění dopravy z a na letiště IJM Transport nehradí. K dispozici máme i autosedačky pro Vaše ratolesti.

Službu poskytujeme NON-STOP, dle objednávky a na základě námi potvrzené rezervace. Služba je zajištěna minibusem a osobními vozy.

SLEVOVÁ AKCE

OBJEDNEJTE VČAS!

Postaráme se o Váš vůz při Vaší dovolené. Postačí jediné: sjednejte si s námi parkování a s vozem se dostavte na parkoviště včas, abyste vše v pohodě stihli.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Vážení klienti velice se omlouváme ale z technických a zdravotních důvodů parkování zrušeno

V ceně parkování je ZDARMA odvoz na letiště a samozřejmě návrat k Vašemu vozu. Případnou soukromou dopravu z a na letiště IJM Transport nehradí.

Klienti jsou povinni hlásit přesný počet přepravovaných osob. Klienti, kteří mají objednávku parkování přes CK a CA si musí ověřit a popřípadě dohlásit přesný počet přepravovaných osob min. 24h dopředu a to ve všední dny od pondělí do pátku mezi 08:00 - 16:00h, v případě odletu o víkendu nutno dohlásit do pátku do 16:00h. Pokud tak nebude učiněno, řídíme se dle zaslaných objednávek od CA a CK a bude muset klient při příjezdu uhradit poplatek 200 CZK za každou přepravovanou osobu která bude navíc.

U rezervace parkování na 1 až 2 dny je odvoz a dovoz hrazen částkou 200 CZK na jedno osobní vozidlo, kterým budete odveženi max. počet osob 4.

V případě Vašeho zájmu o parkování vyplňte objednávkový formulář minimálně 24 hodin před odjezdem. Potvrzení na objednávku provádíme v pracovní dny po-pá mezi 8. a 16. hodinou. V případě urgentního parkování telefonujte NONSTOP +420 727 936 406 .